Вітаємо "Спортсменку року" - 2023
25 грудня 2023 року Департамент молоді та спорту Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) провів захід з підведенням підсумків своєї роботи у 2023 році. У рамках заходу урочисто відзначено кращих діячів у галузі фізичної культури і спорту, молодіжної політики.
У номінації «Спортсменка року» була представлена вихованка і нашого Закладу – Якименко Богдана, хортингістка, Майстер спорту України (тренер: Петренко Б.А.).
Пишаємося та щиро вітаємо переможицю і тренера з визначним досягненням. Бажаємо подальших перемог та спортивних успіхів!