Підсумки проведення міських змагань з вогневої підготовки, присвячених Дню Збройних Сил України
КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму краєзнавства та військово-патріотичного виховання» 2 грудня 2023 року провів фінальний етап міських змагань з вогневої підготовки серед збірних команд закладів освіти міста Києва, присвячених Дню Збройних Сил України.
Захід проходив на базі ЗЗСО № 169 Шевченківського району з дотриманням усіх вимог безпеки при проведенні змагань такого виду. До складу суддівської колегії Закладу долучились педагоги-інструктори школи та учасники міського семінару-практикуму з підготовки суддівської колегії районного та міського етапів Всеукраїнської гри "Сокіл" ("Джура").
У фіналі взяли участь 22 команди-призери районних етапів за трьома віковими категоріями (молодша, середня, старша), усього 204 учасники.
У фіналі взяли участь 22 команди-призери районних етапів за трьома віковими категоріями (молодша, середня, старша), усього 204 учасники.
![зображення viber 2023 12 04 10 25 02 374](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-02-374.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 01 942](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-01-942.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 01 802](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-01-802.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 01 255](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-01-255.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 01 455](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-01-455.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 01 538](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-01-538.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 01 999](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-01-999.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 01 339](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-01-339.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 02 294](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-02-294.jpg)
![зображення viber 2023 12 04 10 25 02 074](/images/зображення_viber_2023-12-04_10-25-02-074.jpg)