ВІДБУВСЯ МІСЬКИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПРЕДСТАВНИКІВ СУДДІВСЬКОЇ КОЛЕГІЇ ГРИ "ДЖУРА"
26 жовтня 2023 року в приміщенні КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» проведено міський семінар-практикум з підготовки представників суддівської колегії Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Навчально-практична частина Заходу проводилась за трьома секціями, відповідно до основних видів змагань та конкурсів гри «Сокіл» («Джура»): «Конкурс «Впоряд», «Змагання «Неповна збірка/розбірка АК. Спорядження магазину АК», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Підтягування на перекладині та відтискання від підлоги».
Суддівський семінар, який відвідали 75 педагогів столиці став пілотним проектом Закладу, що ставив за мету застосовування набутих знань у відсудженні конкурсів та змагань на І (районному) та ІІ (міському) етапі гри «Сокіл» («Джура»).
Дякуємо усім учасникам за плідну співпрацю під час семінару-практикуму!
Навчаємось самі, навчаємо інших. Разом до Перемоги!
Список учасників семінару, яким були видані електронні сертифікати>>>