Міські змагання зі скелелазіння у закритих приміщеннях серед учнів закладів освіти м.Києва
12 березня 2023 року КПНЗ "Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання" провів на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва Міські змагання зі скелелазіння "Підкорювачі скель". У заході взяли участь близько 280 спортсменів столичних закладів освіти.
![photo 5219944059051819842 y](/images/events/2023/Скелелазіння_/photo_5219944059051819842_y.jpg)
![335186812 180865471367077 1540868865421567115 n](/images/events/2023/Скелелазіння_/335186812_180865471367077_1540868865421567115_n.jpg)
![335441796 3696608767287331 8997222828415053636 n](/images/events/2023/Скелелазіння_/335441796_3696608767287331_8997222828415053636_n.jpg)
![photo 5219944059051819840 y](/images/events/2023/Скелелазіння_/photo_5219944059051819840_y.jpg)
![photo 5219944059051819841 y](/images/events/2023/Скелелазіння_/photo_5219944059051819841_y.jpg)
![photo 5219944059051819856 y](/images/events/2023/Скелелазіння_/photo_5219944059051819856_y.jpg)
![photo 5220191350383822548 y](/images/events/2023/Скелелазіння_/photo_5220191350383822548_y.jpg)