Фестиваль учнівської молоді міста Києва «Патріотичний Non-Stop»
10 жовтня з 10.00 до 14.00 години на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» (м. Київ, вул. Госпітальна, 24-А) відбудеться національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді міста Києва «Патріотичний Non-Stop», присвячений Дню захисника України.
Захід проводить Комунальний позашкільний навчальний заклад «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» спільно з Київським міським будинком вчителя, за сприяння НІАМ «Київська фортеця» та за підтримки Департаменту освіти і науки виконавчого органу київської міської ради КМДА.
Орієнтовна кількість учасників 150 осіб.
Програмою фестивалю передбачено роботу презентаційних майданчиків національно-патріотичного спрямування, комплексних туристсько-спортивних та краєзнавчих локацій; проведення майстер-класів; показові виступи, а також вітання працівників галузі освіти, які будуть нагороджені відзнакою Київського міського голови – медаллю «Честь. Слава. Держава».
Учасники зможуть побачити показові вправи зі зброєю, експозицію військової зброї початку ХХ ст., побувати на оглядовій екскурсії по виставкових залах та території «Київської фортеці».
До участі у фестивалі запрошуються учні, вихованці гуртків національно-патріотичного, туристсько-спортивного та краєзнавчого спрямування закладів освіти м. Києва з розрахунку одна делегація від кожного району столиці у складі: 10 дітей та 1 керівник. Наявність засобів індивідуального захисту (гумові рукавички, маски/респіратори/тощо) обов’язкова.
Контактна особа: Майдибура Альона; моб. тел.: (095)171-16-72.
>>> Умови та програма фестивалю >>>