Увага! Результати конкурсу «Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора»
Дорогі наші учасники! Ось і завершився конкурс медійних пошуково-дослідницьких робіт, приурочений перемозі над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, відзначенню у 2020 році Дня пам'яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Представлені вами публікації доводять, що необхідно пам’ятати про ціну миру, яку заплатили наші пращури у ті боленосні роки, що кожна сім’я відчула на собі тягар війни.
Ви відшукали документальні кадри перебігу ІІ світової; підняли пласт сумних спогадів рідних, знайомих, котрі з вуст в уста, з покоління в покоління передають почуття, переживання очевидців лихоліття війни, аби «пам’ятати заради майбутнього».
Ми щиро вдячні усім, хто створював проекти, консультував, допомагав у цій благочинній справі…
Але ж конкурс є конкурс, отож пропонуємо вам ознайомитися з його результатами (станом на 17.00 06.05.2020).
Ми вітаємо переможців та призерів конкурсу:
- Лозько Тетяну (ліцей № 227 Голосіївського р-ну) - І місце (1042 вподобайок)
- Жовтенко Вікторію (школа № 29 Оболонського р-ну) - ІІ місце (601)
- Твардовську Ольгу (гімназія № 283 Деснянського р-ну) - ІІІ місце (273)
З результатами усіх учасників можна ознайомитись нижче, під статтею.
Чекаємо на вашу участь у наступних наших заходах!
Результати медійного пошуково-дослідницького конкурсу учнівської молоді м.Києва «Українці в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора» |
|||||
№ з/п |
П.І.П. учасника |
Заклад |
Кількість вподобайок |
Місце |
|
1 |
Лозько Тетяна |
ліцей № 227 |
1042,00 |
І |
|
2 |
Жовтенко Вікторія |
школа № 29 |
601,00 |
ІІ |
|
3 |
Твардовська Ольга |
гімназія № 283 |
273,00 |
ІІІ |
|
4 |
Терещенко Антоніна Іванова Валерія |
гімназія біотехно-логій № 177 |
123,00 |
4 |
|
5 |
Калініна Ірина |
НВК "Потенціал'' |
62,00 |
5 |
|
6 |
Хомутська Дарина |
ПЛ НТУУ |
42,00 |
6 |
|
7 |
Сиз Марія |
ПЛ НТУУ |
35,00 |
7 |
|
8 |
Астаф'єв Олександр |
ліцей № 144 |
27,00 |
8 |
|
9 |
Тихонюк Святослав |
школа №46 |
23,00 |
9 |
|
10 |
Данильчук Вероніка |
СЗШ № 46 |
17,00 |
10 |
|
11 |
Чубаров Дмитро |
НВК "Потенціал'' |
16,00 |
11 |
|
12 |
Калабін Арсеній |
ПЛ НТУУ |
15,00 |
12 |
|
13 |
Саваринко Тимур |
НВК "Потенціал'' |
14,00 |
13 |
|
14 |
Даніш Максим |
НВК "Потенціал'' |
13,00 |
14 |
|
15 |
Ковальчук Мирослав |
НВК "Потенціал'' |
12,00 |
15 |
|
16 |
Горобець Родіон |
НВК "Потенціал'' |
12,00 |
15 |
|
17 |
Жарікова Майя |
НВК "Потенціал'' |
11,00 |
17 |
|
18 |
Самойленко Марія |
НВК "Потенціал'' |
10,00 |
18 |
|
19 |
Діденко Світлана |
НВК "Потенціал'' |
9,00 |
19 |
|
20 |
Друченко Галина |
НВК "Потенціал'' |
9,00 |
19 |
|
21 |
Школяренко Юлія |
СЗШ № 159 |
7,00 |
21 |