семінар-практикум з фахової краєзнавчої та музейної роботи «Формування громадянської ідентичності засобами краєзнавства та музейної справи в умовах воєнного стану»

У суботу, 14 грудня, Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства і військово-патріотичного виховання провів в очному форматі семінар-практикум з фахової краєзнавчої та музейної роботи «Формування громадянської ідентичності засобами краєзнавства та музейної справи в умовах воєнного стану» для педагогів закладів освіти м. Києва (44 особи).

У рамках пленарної частини заходу озвучено:

  • «Формування громадянської ідентичності через краєзнавчу проєктну діяльність» (Майдибура А., т.в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи);
  • «Меморіалізація російсько-української війни у сучасному музейному просторі» (Байкєніч Г., к.п.н., в.о. начальниці відділу організації історичних досліджень та аналізу українського державотворення Управління наукового та інституційного забезпечення політики національної пам’яті Українського інституту національної пам’яті);
  • «Наука і мистецтво як актуальний тренд громадянського виховання засобами музейної педагогіки» (Бабкова А., методист ПНЗ «Будинок дитячої творчості Подільського району м. Києва, голова Асоціації музеїв при закладах освіти Подільського району м. Києва «Перспектива»).

На гостей нашого Центру чекав цілий спектр різноманітних майстер-класів: «Топоніми як маркери географічного простору України», «Ігрові методики. Квест «Міста-герої України»; «Народознавство. Арт-простір сучасної війни»; «Мілітарна лексика сучасності»; «Археологічна експозиція в краєзнавчому музеї. Теорія та практика». За сприяння в проведенні заходу та розширення мистецьких обріїв висловлюємо щиру подяку Народному майстру та члену спілки художників України Власенко-Бернадській Я. У результаті кожен учасник отримав сертифікат про проходження навчання.

Усі бажаючі мали змогу отримати та понести з собою Віфлеємський вогонь миру, який був люб’язно наданий Всеукраїнським скаутським об’єднанням «Оріана».

Прокрутка до верху