Сонячного суботнього дня, 16 травня, Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання спільно з Федерацією спортивного туризму м. Києва провів Чемпіонат м. Києва серед учнівської молоді з техніки водного туризму, присвячений Дню Європи.
На озерах Совської балки 47 різновікових екіпажів проходили дистанцію «Слалом» у класі суддів «С-4».
Усього у змаганнях взяло участь близько 300 осіб, серед яких учнівська молодь столиці, керівники та тренери команд, суддівська колегія, батьки.
Дякуємо усім учасникам та суддям за дружню атмосферу заходу!
Протоколи: https://drive.google.com/drive/folders/147ZExEYijKdEI98Yqv3f0FYLKy82fvOz?usp=sharing








