Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків
З 6 по 9 липня 2021 року у м. Світловодськ Кіровоградської області проходив 50-й Чемпіонат України з пішохідного туризму серед юнаків.
Команда гуртківців КПНЗ "Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання" взяла участь у Чемпіонаті та посіла 5 загальне місце з двох дистанцій (4 місце – командний "Крос-похід", 5 місце – командна "Смуга перешкод").
Змагання проводились на дистанціях IV класу.
Трішки не вистачило досвіду нашим юним спортсменам, але є можливість покращити свій результат на наступних Чемпіонатах, так як тільки для одного учасника з команди це був останній рік з погляду на обумовлений змаганнями вік учасників, а для інших – все попереду.
Бажаємо нашим гуртківцям подальшої плідної роботи та перемог у змаганнях!
![215672903 892267888034685 8920703062307839029 n](/images/215672903_892267888034685_8920703062307839029_n.jpg)
![217520314 892268144701326 4458557975231082078 n](/images/217520314_892268144701326_4458557975231082078_n.jpg)
![216976697 892268101367997 2061793851829359614 n](/images/216976697_892268101367997_2061793851829359614_n.jpg)
![213133810 892268278034646 7787233096509583343 n](/images/213133810_892268278034646_7787233096509583343_n.jpg)
![216815302 892268014701339 8946587441729295477 n](/images/216815302_892268014701339_8946587441729295477_n.jpg)
![216845265 892267964701344 2413791886384377919 n](/images/216845265_892267964701344_2413791886384377919_n.jpg)
![217391633 892267928034681 1160661911338077650 n](/images/217391633_892267928034681_1160661911338077650_n.jpg)
![214737689 3069596673362617 9092758073168837796 n](/images/214737689_3069596673362617_9092758073168837796_n.jpg)
![216311725 892267848034689 1405459959221423873 n](/images/216311725_892267848034689_1405459959221423873_n.jpg)